Serdar Topraktepe: Bize ne denirse onu yaparız!

Süper Lig’in 33’üncü haftasında Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek Beşiktaş’ta Serdar Topraktepe açıklamalarda bulundu.

Fernando Santos ve ekibine veda ederek sözlerine başlayan Serdar Topraktepe, “Öncelikle bir ayrılık oldu Santos hocamızla, ben de ekibindeydim. İyi günler geçirdik. Onlara çok teşekkür ederim. Beşiktaş’a hizmet ettiler. Onlara bundan sonra başarılar diliyorum” dedi.

Beşiktaş’ta yeniden teknik sorumluluk görevine getirilmesine değinen Serdar Topraktepe, “Beşiktaş’ın her bölümünde çalıştım. Bu bizim için gurur. Bize ne denirse onu yaparız” ifadelerini kullandı.

Umut Meraş’ın kadrodan çıkarılması hakkında konuşan Serdar Topraktepe, “Güzel bir haber aldık. Umut kamp kadrosundaydı, öğlen iki gibi güzel bir haber geldi, bebeği olacak. Eşinin yanında olacak. ‘Doğumdan sonra ben geleceğim oynayacağım’ dedi. Ama süreç biraz uzadı. O yüzden biz Umut’un orada kalmasını doğru bulduk. Emrecan geldi, ufak tefek ağrıları vardı ama ‘Ben oynarım’ dedi, fedakarlık gösterdi. Colley, kafasına darbe aldı o yüzden riske etmiyoruz. Diğer stoperlerimiz, sakatlıklar da vardı. En doğru kadro neyse onu çıkartmaya çalışıyoruz. Bu şekilde bir 11 yaptık” açıklamasını yaptı.

Ankaragücü maçını kazanmak istediklerini belirten Serdar Topraktepe, “Beşiktaş her zaman, nerede oynarsak oynayalım galibiyet için oynar. Bu böyleydi ve sonsuza kadar böyle olacak. 5 maçlık kötü bir süreç geçiyor. Elimizden geldiği kadar bunu düzeltmek istiyoruz. Seyircilerimize galibiyeti vermek istiyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir